NIERUCHOMOŚCIMiami

Venture at Aventura

Aventura, FL · Aventura

25 na sprzedaż19 na wynajem$335K$795Kmediana: $408 / sq ft (1 m² ≈ 10,76 sq ft)
≈ 1,2 mln zł – 2,9 mln złPrzeliczenie orientacyjne wg średniego kursu NBP.

O budynku Venture at Aventura

Venture at Aventura to apartamentowiec w dzielnicy Aventura (Aventura). Apartamenty w tym budynku trafiają na rynek zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem roczny — wszystkie aktualne oferty znajdziesz poniżej z cenami na żywo prosto z MLS.

Oferta obejmuje układy od apartamentów z 1 sypialnią po rezydencje z 3 sypialniami. Udogodnienia budynku to m.in. exercise room, business center, elevator(s), lobby secured, pool i secured garage/parking. Szczegółowy raport rynkowy z ostatnich dwunastu miesięcy — ceny sprzedaży i najmu, cena za stopę kwadratową (sq ft) oraz dni na rynku — znajduje się w dalszej części tej strony.

Informacje o budynku

Mediana ceny / sq ft
$408 (≈ 1505 zł)

Venture at Aventura — udogodnienia

  • Exercise Room
  • Business Center
  • Elevator(s)
  • Lobby Secured
  • Pool
  • Secured Garage/Parking
  • Billiard Room
  • Cabana
  • Card Entry
  • Clubhouse-Clubroom
  • Doorman
  • Elevator Secure
  • Fire Alarm
  • Sauna

Venture at Aventura — wyposażenie apartamentów

  • Dishwasher
  • Dryer
  • Microwave
  • Open Balcony
  • Washer
  • First Floor Entry
  • Lobby
  • Refrigerator
  • Built-in Features
  • Disposal
  • Electric Range
  • Electric Water Heater
  • Other View
  • Pool Area View
  • Tile
  • Trash Compactor
  • Walk-In Closet(s)
  • Wood

Wyposażenie różni się w zależności od apartamentu — zapytaj nas o szczegóły konkretnego lokalu.

Rzuty i typy apartamentów — Venture at Aventura

Konfiguracje apartamentów na podstawie aktualnych i niedawnych ofert w Venture at Aventura:

Typ apartamentuMetraż (sq ft)Na sprzedażNa wynajemCeny sprzedażyŚr. $ / sq ft
1 syp. / 1 łaz.752–845 sq ft74$335K – $390K$450
2 syp. / 2 łaz.1,057–1,252 sq ft1312$388K – $485K$398
3 syp. / 2 łaz.1,329–1,432 sq ft53$510K – $795K$449

Dane na żywo z MLS — poproś o oficjalne rzuty, a prześlemy komplet materiałów dewelopera dla wybranej linii.

Venture at Aventura — oferty

18800 NE 29th Ave # 718, Aventura, FL 33180
$795,000
3 syp. · 2 łaz. · 1,412 sq ft
18800 NE 29th Ave # 718, Aventura, FL 33180
Venture
2775 NE 187th St # 514, Aventura, FL 33180
$750,000Nowość
3 syp. · 2 łaz. · 1,367 sq ft
2775 NE 187th St # 514, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA WEST
2775 NE 187th St # 506, Aventura, FL 33180
$535,900
3 syp. · 2 łaz. · 1,329 sq ft
2775 NE 187th St # 506, Aventura, FL 33180
Venture West
2775 NE 187th St # 318, Aventura, FL 33180
$525,000Nowość
3 syp. · 2 łaz. · 1,412 sq ft
2775 NE 187th St # 318, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA WEST
18800 NE 29th Ave # 418, Aventura, FL 33180
$510,000
3 syp. · 2 łaz. · 1,432 sq ft
18800 NE 29th Ave # 418, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA EAST
18800 NE 29th Ave # PH25, Aventura, FL 33180
$485,000
2 syp. · 2 łaz. · 1,066 sq ft
18800 NE 29th Ave # PH25, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA EAST
2775 NE 187th St # 326, Aventura, FL 33180
$475,000
2 syp. · 2 łaz. · 1,252 sq ft
2775 NE 187th St # 326, Aventura, FL 33180
Venture at Aventura West
18800 NE 29th Ave # 804, Aventura, FL 33180
$472,000
2 syp. · 2 łaz. · 1,061 sq ft
18800 NE 29th Ave # 804, Aventura, FL 33180
VENTURE
2775 NE 187th St # 527, Aventura, FL 33180
$455,000
2 syp. · 2 łaz. · 1,174 sq ft
2775 NE 187th St # 527, Aventura, FL 33180
VENTURE WEST
2775 NE 187th St # 215, Aventura, FL 33180
$449,000
2 syp. · 2 łaz. · 1,068 sq ft
2775 NE 187th St # 215, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA WEST
18800 NE 29th Ave # 904, Aventura, FL 33180
$439,000
2 syp. · 2 łaz. · 1,061 sq ft
18800 NE 29th Ave # 904, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA EAST
18800 NE 29th Ave # 323, Aventura, FL 33180
$431,000Nowość
2 syp. · 2 łaz. · 1,077 sq ft
18800 NE 29th Ave # 323, Aventura, FL 33180
Venture At Aventura East
18800 NE 29th Ave # 405, Aventura, FL 33180
$422,000
2 syp. · 2 łaz. · 1,081 sq ft
18800 NE 29th Ave # 405, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA EAST
2775 NE 187th St # 316, Aventura, FL 33180
$420,000Nowość
2 syp. · 2 łaz. · 1,065 sq ft
2775 NE 187th St # 316, Aventura, FL 33180
Venture at Aventura West
2775 NE 187th St # 403, Aventura, FL 33180
$410,000
2 syp. · 2 łaz. · 1,057 sq ft
2775 NE 187th St # 403, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA WEST
2775 NE 187th St # 524, Aventura, FL 33180
$410,000Nowość
2 syp. · 2 łaz. · 1,086 sq ft
2775 NE 187th St # 524, Aventura, FL 33180
VENTURE WEST
18800 NE 29th Ave # 329, Aventura, FL 33180
$395,000
2 syp. · 2 łaz. · 1,073 sq ft
18800 NE 29th Ave # 329, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA EAST
18800 NE 29th Ave # 1028, Aventura, FL 33180
$390,000
1 syp. · 1 łaz. · 835 sq ft
18800 NE 29th Ave # 1028, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA EAST
2775 NE 187th St # 313, Aventura, FL 33180
$387,500Nowość
2 syp. · 2 łaz. · 1,092 sq ft
2775 NE 187th St # 313, Aventura, FL 33180
VENTURE WEST
18800 NE 29th Ave # 801, Aventura, FL 33180
$378,000
1 syp. · 1 łaz. · 765 sq ft
18800 NE 29th Ave # 801, Aventura, FL 33180
VENTURE
18800 NE 29th Ave # 1011, Aventura, FL 33180
$370,000
1 syp. · 1 łaz. · 787 sq ft
18800 NE 29th Ave # 1011, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA EAST
18800 NE 29th Ave # 419, Aventura, FL 33180
$360,000
1 syp. · 1 łaz. · 828 sq ft
18800 NE 29th Ave # 419, Aventura, FL 33180
VENTURE
2775 NE 187 St # 628, Aventura, FL 33180
$359,000Nowość
1 syp. · 1 łaz. · 835 sq ft
2775 NE 187 St # 628, Aventura, FL 33180
Venture West
2775 NE 187th St # 528, Aventura, FL 33180
$341,000
1 syp. · 1 łaz. · 835 sq ft
2775 NE 187th St # 528, Aventura, FL 33180
VENTURE AT AVENTURA WEST
2775 NE 187th St # 407, Aventura, FL 33180
$335,000
1 syp. · 1 łaz. · 754 sq ft
2775 NE 187th St # 407, Aventura, FL 33180
Venture at Aventura West

Raport rynkowy – Venture at Aventura

Ostatnie 12 miesięcy (Venture at Aventura): 6 sprzedanych apartamentów przy medianie $390K ($385/sq ft), mediana 210 dni na rynku. Mediana cen sprzedaży spadła o 10.9% rok do roku. Podpisano 63 umów najmu przy medianie $2,600/mies. ($2.66/sq ft). Dane obliczone z zarejestrowanych transakcji MLS; aktualizowane automatycznie.

0$250K$500Kwrzpaźlisgrustylutmarkwimajczelipsiewrz: $420K (1 transakcji)sty: $320K (1 transakcji)kwi: $420K (2 transakcji)lip: $390K (2 transakcji)$420K$390K
$390K
Mediana (12 mies.)
6
Sprzedaże (12 mies.)
210 dni
Mediana dni na rynku

Ostatnie 12 miesięcy wg liczby sypialni

Typ lokaluSprzedażeMediana cenySprzedaż $/sq ftDni na rynkuNajmyMediana czynszuNajem $/sq ft
1 sypialnia1$320K$39425425$2,250$2.79
2 sypialnie5$390K$35519132$2,800$2.56
3 sypialnie6$3,700$2.76
Tabela miesiąc po miesiącu — Wszystkie
MiesiącSprzedażeMediana cenySprzedaż $/sq ftDni na rynkuNajmyMediana czynszuNajem $/sq ft
wrz 20251$420K$3851406$2,350$2.78
paź 20257$2,800$2.68
lis 20254$3,100$2.98
gru 20258$2,600$2.60
sty 20261$320K$3942544$2,800$2.68
lut 20262$3,500$3.23
mar 20264$2,650$2.51
kwi 20262$420K$3872107$2,300$2.73
maj 20266$3,100$2.91
cze 20263$2,600$2.44
lip 20262$390K$35529311$2,700$2.62
sie 20261$2,300$3.05

Lokalizacja

Budynki podobne do Venture at Aventura

Kupujący rozważający Venture at Aventura oglądają też te budynki w dzielnicy Aventura w podobnym przedziale cenowym:

Venture at Aventura — najczęstsze pytania

Ile kosztuje apartament w Venture at Aventura?

Ceny w Venture at Aventura zależą od linii, piętra, widoku i standardu wykończenia. Wszystkie dostępne apartamenty znajdziesz na tej stronie z aktualnymi cenami prosto z MLS, a raport rynkowy pokazuje mediany cen sprzedaży i cenę za stopę kwadratową (sq ft) z ostatnich dwunastu miesięcy. Ceny podajemy w USD z orientacyjnym przeliczeniem na złotówki wg kursu NBP.

Czy w Venture at Aventura są apartamenty na sprzedaż?

Dostępność w Venture at Aventura zmienia się na bieżąco — ta strona aktualizuje się bezpośrednio z MLS, więc każdy apartament oferowany obecnie na sprzedaż lub na wynajem znajduje się powyżej ze zdjęciami, ceną i pełnymi szczegółami.

Czy można wynająć apartament w Venture at Aventura?

Venture at Aventura ma aktywny rynek najmu — umowy roczne pojawiają się regularnie. Aktualne oferty najmu i ostatnią aktywność, w tym mediany czynszów, znajdziesz na tej stronie. Minimalny okres najmu ustala wspólnota (HOA) — zapytaj nas o obowiązujące zasady wynajmu.

Jak wygląda rynek wtórny w Venture at Aventura?

Apartamenty w Venture at Aventura regularnie zmieniają właścicieli na rynku wtórnym. Raport rynkowy powyżej pokazuje zamknięte transakcje z ostatnich dwunastu miesięcy — mediany cen, cenę za sq ft i dni na rynku — aktualizowane na bieżąco z MLS.

Więcej informacji — Venture at Aventura

Venture at Aventura to apartamentowiec w dzielnicy Aventura — Aventura, FL (Miami-Dade County). Apartamenty na sprzedaż i na wynajem w Venture at Aventura znajdziesz na tej stronie z aktualnymi cenami prosto z MLS, wraz z dwunastomiesięcznym raportem rynkowym: zamknięte transakcje sprzedaży i najmu, cena za stopę kwadratową (sq ft) i dni na rynku. Porównywalne budynki w okolicy to m.in. Turnberry on the Green, Turnberry Towers, Turnberry Village. Aby umówić prywatną prezentację, poznać aktualną dostępność lub oferty spoza rynku w Venture at Aventura, skontaktuj się z Mateuszem Gromadzkim pod numerem +1 786-370-8570 — pełna obsługa po polsku.

Znajdź swoją wymarzoną nieruchomość

W okolicy – Aventura: dzielnice i budynki
W okolicy – Aventura: miasta
W okolicy – Aventura: kody ZIP